facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-09-09
 

adidas zaprasza do Pragi

Uwielbiasz sporty ekstremalne? Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie adidas szykuje w Pradze wyjątkową imprezę, jakiej jeszcze nie było - adidas Outdoor Prague. Unikatowa lodowa ścianka wspinaczkowa, zawody boulderingowe i wspinaczkowe, rafting, highline na wysokości 10 m, slackline, wyświetlanie filmów outdoorowych. Te i inne atrakcje czekają na Ciebie na imprezie 28 września w stoczni rzecznej w dzielnicy Troja.

Wraz ze światowej sławy sportowcami, którzy współpracują z adidas będziesz mieć okazję przeżycia niezapomnianego dnia pełnego ekstremalnych sportów w samym centrum Pragi!

 

 

Dla wspinaczy przygotowano zawody w boulderingu i we wspinaczce na trudności, organizowane we współpracy z Czeskim Związkiem Alpinistów (Český horolezecký svaz). W obu kategoriach konkursowych na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. W pokazach wezmą udział m. in.: czeska zawodniczka Nelly Kudrová, Tereza Svobodová oraz Adam Pustelnik i Agata Wiśniewska. Dla tych, którzy chcieliby spróbować wspinaczki poza konkursem przygotowaliśmy kilka ścianek, asekurację i szkolenie prowadzone przez zawodowców.

 

Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie 8 metrowa lodowa ścianka wspinaczkowa przywieziona na tę okazję z Francji. W ramach pokazów wystąpi czeski alpinista Libor Uher. Ścianka będzie dostępna również dla uczestników, dzięki czemu każdy będzie miał okazję doświadczyć tego niesamowitego przeżycia.

 

W ramach pokazów w dyscyplinach highline (przejście po taśmie rozpiętej na wysokości 10 m), waterline (chodzenie po taśmie rozpiętej nad Wełtawą) oraz trickline, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz licznie reprezentowanej społeczności slacklinowej z Polski i Czech w imprezie weźmie udział także 33 - letni top slackliner z Austrii Reinhard Kleindl. Przez cały dzień zainteresowani mogą wziąć udział w otwartych warsztatach slacklinerowych prowadzonych przez Reinharda i innych profesjonalnych slacklinerów.

 

Każdy odwiedzający imprezę będzie mieć okazję wypróbowania raftingu na kanale z rwącą wodą.

 

Program urozmaicą występy zespołów Eddie Stoilow i Portless, dyskusje i warsztaty z udziałem sportowców adidas outdoor oraz projekcje filmów o tematyce outdoorowej pod auspicjami projektu „Expediční kamera”.

 

Impreza odbędzie się dnia 28. 09. 2013 roku w dzielnicy Troja, na terenie stoczni rzecznej, w godz. 10:00 - 22:00. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy kochają aktywność. Wstęp wolny.

 

Więcej informacji uzyskasz na: www.adidasoutdoorprague.cz

oraz na: www.facebook.com/adidasoutdoor

 

Dołącz do wydarzenia na:

https://www.facebook.com/events/142483039296057/?fref=ts

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com