facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-09-09
 

adidas zaprasza do Pragi

Uwielbiasz sporty ekstremalne? Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie adidas szykuje w Pradze wyjątkową imprezę, jakiej jeszcze nie było - adidas Outdoor Prague. Unikatowa lodowa ścianka wspinaczkowa, zawody boulderingowe i wspinaczkowe, rafting, highline na wysokości 10 m, slackline, wyświetlanie filmów outdoorowych. Te i inne atrakcje czekają na Ciebie na imprezie 28 września w stoczni rzecznej w dzielnicy Troja.

Wraz ze światowej sławy sportowcami, którzy współpracują z adidas będziesz mieć okazję przeżycia niezapomnianego dnia pełnego ekstremalnych sportów w samym centrum Pragi!

 

 

Dla wspinaczy przygotowano zawody w boulderingu i we wspinaczce na trudności, organizowane we współpracy z Czeskim Związkiem Alpinistów (Český horolezecký svaz). W obu kategoriach konkursowych na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. W pokazach wezmą udział m. in.: czeska zawodniczka Nelly Kudrová, Tereza Svobodová oraz Adam Pustelnik i Agata Wiśniewska. Dla tych, którzy chcieliby spróbować wspinaczki poza konkursem przygotowaliśmy kilka ścianek, asekurację i szkolenie prowadzone przez zawodowców.

 

Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie 8 metrowa lodowa ścianka wspinaczkowa przywieziona na tę okazję z Francji. W ramach pokazów wystąpi czeski alpinista Libor Uher. Ścianka będzie dostępna również dla uczestników, dzięki czemu każdy będzie miał okazję doświadczyć tego niesamowitego przeżycia.

 

W ramach pokazów w dyscyplinach highline (przejście po taśmie rozpiętej na wysokości 10 m), waterline (chodzenie po taśmie rozpiętej nad Wełtawą) oraz trickline, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz licznie reprezentowanej społeczności slacklinowej z Polski i Czech w imprezie weźmie udział także 33 - letni top slackliner z Austrii Reinhard Kleindl. Przez cały dzień zainteresowani mogą wziąć udział w otwartych warsztatach slacklinerowych prowadzonych przez Reinharda i innych profesjonalnych slacklinerów.

 

Każdy odwiedzający imprezę będzie mieć okazję wypróbowania raftingu na kanale z rwącą wodą.

 

Program urozmaicą występy zespołów Eddie Stoilow i Portless, dyskusje i warsztaty z udziałem sportowców adidas outdoor oraz projekcje filmów o tematyce outdoorowej pod auspicjami projektu „Expediční kamera”.

 

Impreza odbędzie się dnia 28. 09. 2013 roku w dzielnicy Troja, na terenie stoczni rzecznej, w godz. 10:00 - 22:00. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy kochają aktywność. Wstęp wolny.

 

Więcej informacji uzyskasz na: www.adidasoutdoorprague.cz

oraz na: www.facebook.com/adidasoutdoor

 

Dołącz do wydarzenia na:

https://www.facebook.com/events/142483039296057/?fref=ts

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com