facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-08-06
 

adidas ROCKSTARS: Bouldering na światowym poziomie z muzyką „na żywo”

10 i 11 sierpnia (piątek, sobota) na zaproszenie adidas światowe gwiazdy boulderingu i wspinaczki sportowej pojawią się na drugiej edycji imprezy adidas ROCKSTARS. Miejscem ich zmagań będzie Porsche Arena w Stuttgarcie w Niemczech. Zawodników i widzów będzie nakręcać muzyka grana na żywo.Sportowa rywalizacja na adidas ROCKSTAR będzie stała na bardzo wysokim poziomie. Pojawią się m.in. Dmitry Sharafutdinov (Rosja) – aktualny mistrz świata i zeszłoroczny zwycięzca, Sasha DiGiulian (USA) – mistrzyni świata, Akiyo Noguchi (Japonia) – dwukrotna mistrzyni świata w boulderingu, oraz inni topowi sportowcy: Rustam Gelmanov (Rosja), Juliane Wurm (Niemcy), Guillaume Glairon Mondet (Francja), Alex Puccio (USA), Alexey Rubstov (Rosja), Katharina Saurwein (Austria), Jonas Baumann (Niemcy) i Mélissa Le Nevé (Francja). 
 
 
70 zaproszonych zawodników (40 chłopaków i 30 dziewczyn) najpierw będzie musiało przebrnąć przez kwalifikacje, które wyłonią 20 półfinalistów (osobno 20 mężczyzn i 20 kobiet). Z tych grup do finału awansuje po 6 najlepszych i to dopiero spośród nich wytypowane będą dwójki, które zmierzą się ze sobą w super finale. Jego formuła przewiduje jednoczesny start dwójki walczących o końcową wygraną. Nie będą się widzieć, ale będą słyszeć reakcje publiczność. Najszybszy zawodnik i najszybsza zawodniczka finału zostaną zwycięzcami adidas ROCKSTARS 2012.
 
 
Wyjątkowe będzie także to, że do walki na najwyższym poziomie będzie zagrzewać sportowców muzyka grana na żywo.
 
 
Ponadto, Reinhard Fichtinger, Laurent Laporte, Matthias Woitzuck i Chris Danielson ułożą ambitne i ciekawe problemy wspinaczkowe. 
 
Zapraszamy na stronę zawodów www.adidas-rockstars.com.
 
Bieżące relacje i obszerne materiały w trakcie zawodów pojawią się na www.goryonline.com.
 
 
Odwiedź nas: 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com