facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-10-27
 

adidas Outdoor spełnia marzenia w kampanii claimfreedom

Miłośnicy gór, którzy mają śmiały pomysł na przygodę życia, mogą zostać ambasadorami marki.


adidas Outdoor rozpoczął globalną kampanię #claimfreedom, w której zachęca wszystkich odważnych ludzi gór, aby pokazali swój wymarzony projekt i zrealizowali go pod opieką marki. #claimfreedom to wyzwanie dla wszystkich poszukiwaczy przygód i ludzi aktywnych. Rzucają je najbardziej znani ambasadorzy marki, tacy jak Kevin Jorgeson, Sasha Di Giulian, Sam Sutton czy Pete Henke:


 

 

 

- W aktywacji #claimfreedom chcemy zachęcić miłośników sportów outdoorowych do kreatywności i odrzucenia ograniczeń - mówi Rolf Reinschmidt, General Manager adidas Outdoor. – Wspinaczka, bieganie w górach, paralotniarstwo, jazda na rowerze górskim, lub na nartach – dyscyplina jest bez różnicy. Świat adidas Outdoor to świat dla pozytywnie zakręconych szaleńców, których pasje chcemy wspierać – dodaje.

 

Wszystkich głodnych przygód zapraszamy na stronę http://www.adidas.pl/claimfreedom, gdzie można zgłaszać swoje projekty do 15 grudnia 2015. Najbardziej kreatywne i interesujące pomysły zostaną wybrane i zrealizowane wspólnie z adidas Outdoor wiosną 2016 roku. Każdy projekt otrzyma odpowiednią oprawę w mediach i zostanie udokumentowany, a zwycięzca zostanie światowym ambasadorem marki.

 

Aby dodatkowo zachęcić pasjonatów z Polski, adidas Poland ufundował dla najlepszego zgłoszenia z naszego kraju nagrodę specjalną – zestaw technologicznych produktów z linii Terrex o wartości 5000 PLN. 

 

Aby być na bieżąco, dołącz do społeczności adidas Outdoor używając hashtaga #claimfreedom i śledź @adidasOutdoor na Twitterze i Instagramie oraz na Facebooku pod adresem facebook.com/adidasoutdoor

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com