facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

ACT Trail 24 / DEUTER

Nowa seria plecaków ACT Trail została stworzona z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnego i bardzo lekkiego plecaka do wszelkiego rodzaju aktywności.


Nowa seria plecaków ACT Trail została stworzona z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnego i bardzo lekkiego plecaka do wszelkiego rodzaju aktywności. W tej serii stworzono również model dla kobiet o pojemności 28 L. Plecak posiada jedną komorę, do której dostęp możliwy jest od strony komina lub od frontu poprzez szerokie rozpięcie biegnące pod kieszenią z siatki znajdującej się z przodu plecaka. Posiada dużą ilość kieszeni – pozwalających właściwie segregować bagaż. Po obu jego bokach znajdują się kieszenie boczne, jedna z siatki, druga zapinana na suwak, a kieszeń znajdująca się z przodu plecaka została wykonana z elastycznej siatki po to, by z łatwością mogła pomieścić kask, kurtkę itp. Ekspander przed kieszenią umożliwia zmniejszanie pojemności plecaka lub doczepienie dodatkowego bagażu. System nośny stanowią dwa rzędy poduszek wypełnionych pianką Aircontact z poprzecznymi przecięciami umożliwiającymi cyrkulację powietrza. System nośny dodatkowo napina elastyczny pręt Delrin, pozwalający nosić większe ładunki bez zniekształcenia kształtu plecaka. We wszystkich modelach serii ACT Trail anatomiczny pas biodrowy posiada nowy sposób zapięcia, poprzez ściągnięcie obu troków do przed sobą (taki mechanizm zapinania pasa wymaga zdecydowanie mniej siły przy ściąganiu troków oraz zapewnia precyzyjniejsze dopasowanie go do bioder).Wyposażenie:
pokrowiec p/deszczowy
dwie kieszenie w klapie zapinane na suwak (zew. i wew.)
kieszeń boczna z siatki
kieszeń boczna zapinana na suwak
kieszeń z przodu (umożliwiająca np. schowanie kasku)
kieszonka za suwak w pasie biodrowym
kieszeń wew. na mokrą odzież
kieszeń na dokumenty, telefon
ekspander  od frontu plecaka
uchwyt na kijki
uchwyt na czekan
anatomiczne pasy nośne z dodatkowymi trokami ściągającymi
pas piersiowy
pas biodrowy z kieszonką zapinaną na suwak
boczne paski kompresyjne
system H2O z osobną przegrodą na bukłak (max 3L)
instrukcja SOS

Pojemność: 24 L

Waga: 1250 g

Wymiary:

Wysokość: 56 cm

Szerokość: 29 cm

Głębokość: 21 cm

Materiał: Microrip Nylon/Hexalite 210

Przeznaczenie: Turystyka, Trekking, Skitouring, Rower, Miasto

Cena: 339.00 zł brutto 


Deuter Aircontact Trail System

System nośny w plecakach serii Trail zbudowany jest z dwóch rzędów poduszek z centralnym kanałem wentylacyjnym wypełnionych pianką Aircontact. Tajemnicą systemu Aircontact jest użycie specjalnej, komorowej pianki, której zadaniem jest cyrkulacja powietrza i odprowadzenie wytworzonego gorącego powietrza od ciała. Firma Deuter jako jedna z niewielu firm zastosowała piankę, której struktura jest otwarta – taka budowa zapobiega zatrzymywaniu gorącego powietrza i gromadzeniu się wilgoci. Pianka Aircontact dzięki swojej budowie, dodatkowo pobiera z zewnątrz chłodniejsze powietrze, pomagające schłodzić rozgrzane plecy i jednocześnie wypiera wytworzone przez ciało powietrze gorące. Przeprowadzone testy dowiodły, iż system nośny z wykorzystaniem pianki Aircontact powoduje redukcję potliwości o 15%. W poduszkach systemu nośnego oprócz kształtu umożliwiającego odprowadzanie gorącego powietrza wytworzonego przez ciało, zastosowano dodatkowe kanały poprzeczne, których zadaniem jest zwiększenie cyrkulacji powietrza podczas marszu. Wzdłuż całego obwodu plecaka (w kształcie odwróconej litery U) biegnie elastyczny i napinający system nośny pręt Delrin, którego zadaniem jest stabilizacja plecaka i równomierne i komfortowe utrzymanie ciężaru na całej powierzchni plecaka. Anatomiczne pasy nośne posiadają dodatkowe troki pionizujące pozwalające precyzyjniej dopasować plecak do wzrostu użytkownika. Pasy nośne wykonano jak i cały system nośny pokryto tkaniną 3D-AirMesh, która wykazuje wysokie właściwości oddychające, jest delikatna w dotyku i niezwykle wytrzymała. Anatomiczny pas biodrowy otrzymał nowy sposób zapięcia polegający na ściągnięciu troków przed sobą – co wymaga zdecydowanie mniej wysiłku i pozwala na bardziej precyzyjne dopasowanie pasa do bioder.

Gwarancja: 24 miesiące

Nr Kat.: 34407 

2007-06-04

(kg)

 Bakosport
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2020-07-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Bluza trekkingowa Maxtrail Long Sleeve Midlayer / Columbia

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-18
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Materac Etherlight XT / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-17
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Plecak PROLIGHTER 30 / Millet

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-16
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Raki Blade Runner / Cassin

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-15
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Island MFS Alpin / Meindl

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com