facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-02-21
 

A/Zero 16

Aby klubowiczów KWW nie dopadła nuda w długie (ok, coraz krótsze, ale wciąż zimowe) wieczory, KW Warszawa przygotował kolejny, 16. numer A/Zero, biuletynu propagandowo-informacyjnego Klubu Wysokogórskiego Warszawa.
Długie miesiące pracy redakcyjnej zaowocowały wieloma zróżnicowanymi materiałami. Przede wszystkim żegnamy w nim naszego tragicznie zmarłego kolegę Piotra Morawskiego oraz publikujemy nieznany dotąd, unikalny wywiad z Piotrem – zwierzenia na temat gór, partnerstwa, przyjaźni.Rozmawiamy z Kingą Baranowską o wyprawie na Kanczendzongę, organizacji wypraw w Himalaje i motywacji do wspinania.

Przedstawiamy relację z wyprawy na siedemdziesięciolecie polskiego himalaizmu – Nanda Devi East we wspomnieniach Marcina Miotk oraz obiektywie prezesa i Grzegorza „Gela” Mroza.

W absolutnie unikalnym bloku „Dwugłos we wspinaczce” mierzą się Piotr „Szalony” Korczak i Artur Paszczak – o tych tekstach jeszcze będzie głośno!

Ponadto o wspinaczce na Pharilpchę opowiada Michał Król, Łysy i Koparka dzielą się wrażeniami po wizycie w Norwegii, Piotr Kłosowicz wspomina swoją andyjską wyprawę, a Ola Stańczak zachwala uroki wspinaczkowej Turcji.

W numerze nie zabrakło także opowiadań, podsumowań sezonu tatrzańskiego i klubowego obozu w Morskim Oku, a także kilku impresji z klubowego życia towarzyskiego.

Felietony, nowości, zniżki, aktualne informacje, ciekawe zdjęcia. Spokojnie, nie zapomnieliśmy o topo!

Miłej lektury!

KW Warszawa
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com