facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

A u nas sezon w pełni:-)

Mimo że teoretycznie warun nie rozpieszcza, chłopaki udowodnili, że "się da". Łukasz Dudek na ten przykład zaliczył udaną sesyjkę w Zimnym Dole. Efektem działań było prawdopodobnie pierwsze powtórzenie przystawki Marcina Zięby Widok na Las SD 7C.

Łukasz Dudek. Fot. Jacek Matuszek
 
Stali bywalcy wiedzą, że chodzi o naprawdę syte 7C. Oprócz tego Łukasz przeszedł jeszcze mocno ograniczonych i koncepcyjnych Złotopolskich 7C.


W temperaturze minus 5 stopni nieźle zawalczył Adrian Chmiała. Ten kojarzony raczej z wytrzymałościowym wspinem zawodnik podczas szybkiej sesji w Borzęcie powtórzył Amorres Perros dla Leszczy 7C+.

Również w Borzęcie zadziałał Grzesiek Sowa dodając do gęstej siatki kombinacji kolejną propozycję. Start LM, trawers po chwytach poniżej rysy i wyjście Sprostowaniem to teraz Młot na Czarownice 7B+. Grzesiek rozpracował również inną kombinację, tym razem w Ciężkowicach. Start Odyseją Dotyku 1 i wyjście Prostatą to teraz Odyseja Prostaty 7C.


Paweł Zając niezmiennie z nory nie wychodzi. W sumie nie ma się co dziwić, skoro na zewnątrz zimno i mokro:-). Tym samym oferta Jaskini Twardowskiego wzbogaciła się o kilka nowości. Najtrudniejsze z nich to wytrzymałościowa Rihanna 7C (start Echolokacją, trawers dołem okapu i wyjście Fuckin` others) oraz Nażula SD 7B+. Trwaja prace nad kolejnymi ekstremami. Ewentualnych pretendentów do powtórzeń zachęcamy do zakupu dobrego źródła światła.


Źródło: bouldering.pl

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Bartek Pasiowiec
 
2019-07-14
WSPINACZKA SPORTOWA
 

PŚ Chamonix: Chaehyun Seo i Adam Ondra triumfują w cieniu Mont Blanc

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Maciej Piera
 
2019-07-05
WSPINACZKA SPORTOWA
 

10 rocznica śmierci Johna Bachara

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com