Proszę czekać...
facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
1
2
3
4
5
 
 
1
1
 
 
Ostatnio dodane
SPRZĘT - PRODUKTY Czekany

Techniczny czekan przeznaczony do alpinizmu i skialpinizmu. Dostępny w dwóch wersjach: z łopatką i ostrzem Mountain Classic lub młotkiem i bardziej technicznym ostrzem Mountain Tech.

 
SPRZĘT Prezentacje

Czekan jest jednym z nieodłącznych elementów ekwipunku wspinacza, turysty i narciarza wysokogórskiego.

 
FOTO-VIDEO Filmy

Przedstawiamy trzeci odcinek serii Moc na talerzu, w której przekazujemy nie tylko proste i skuteczne przepisy, ale i solidną dawkę wiedzy o odżywianiu. Dziś skupimy się na szybkim dostarczeniu składników odżywczych po intensywnym treningu. 

 
 
WYDARZENIA

27 lutego 2018 roku w ramach spotkań „Podróże małe i duże” w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach Kasia Biernacka opowie o swojej pasji: eksploracji jaskiń.

 
Tylko w GÓRACH Nie przegap

„Jak jest zima, to musi być zimno. Takie jest odwieczne prawo natury” – trudno nie zgodzić się z klasykiem, problem jednak w tym, że zimno to pojęcie względne. Na ośmiotysięcznikach temperatura nigdy nie rozpieszcza, a śnieg, lód i odmrożone kończyny to charakterystyczne elementy scenografii w strefie śmierci. Jednak ośmiotysięczniki zimą… Ha, to już zupełnie inna historia. 

 
Magazyn GÓRY

GÓRY numer 260

 
 
GÓRY Himalaizm

Równolegle do Narodowej Wyprawy na K2, w górach najwyższych działa również wyprawa mająca na celu pierwsze zimowe wejście na Mt Everest bez użycia dodatkowego tlenu.

 
BIEGI GÓRSKIE Biegi górskie

W dniach od 21 do 25 lutego uwaga biegaczy górskich będzie zwrócona w stronę Gran Canarii gdzie już po raz piętnasty odbędzie się jeden z największych festiwali biegów górskich na świecie - Transgrancanaria. W tym roku zainteresowanie biegiem polskich kibiców będzie z pewnością spotęgowane, na liście startowej widnieje bowiem 142 Polaków. Tym samym nasi rodacy stanowią jedną z najliczniejszych narodowości spośród ponad 30 państw biorących udział w wydarzeniu.

 
WSPINACZKA SPORTOWA Topo

Na początku roku 2018 otwarto nowy rejon drytoolowy, Zimny Dół, położony niedaleko Krakowa. Miał on już swoje oficjalne otwarcie podczas Mroźnych Ostrzy i obecnie pozostaje tylko zaprosić do wspinania w tym ciekawym ogródku drytoolowym.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com