Proszę czekać...
facebook
 
baner
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
baner
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
1
2
3
4
 
 
1
1
 
 
Ostatnio dodane
GÓRY Himalaizm

Jak wiemy podczas uprawiania każdego sportu niewiarygodnie ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta. Podczas działania w ekstremalnie trudnych warunkach, jak chociażby podczas zimowego ataku na K2, jest to szczególnie istotne. Marta Naczyk z Forma na Szczyt, Dietetyk Narodowej Zimowej Wyprawy Na K2 zdradza jak wygląda piramida żywieniowa podczas zdobywania szczytu w porównaniu do diety codziennej.

 
WYDARZENIA

9 czerwca 2018 r. zapraszamy na Regatta Ultramaraton Babia Góra.

 
GÓRY Himalaizm

Korzystając z dobrych warunków kolejny zespół wyruszył do góry.

 
 
SPRZĘT - PRODUKTY Plecaki

Bardzo lekki plecak skiturowy o pojemności 20 litrów został wykonany z niezwykle mocnego materiału, produkowanego w oparciu o włókna Dyneema. Jest to model stworzony typowo pod zawody i szybkie przemieszczanie się na nartach w terenie górskim.

 
GÓRY Tatry

To prezent na 40-lecie wspinania – mówi Andrzej Marcisz – 6 godzin do końca trudności i 3 godziny z duszą na ramieniu przez Sanktuarium do wierzchołka Kazalnicy. Tak to wyglądało – zimowa droga marzeń! Spektakularna i niebezpieczna. Dziękuje moim partnerom: Krzysztofowi Rychlikowi i Tomowi Ballardowi. 

 
SPRZĘT - PRODUKTY Bielizna oddychająca

Koszulka Evolution Warm Blackcomb - Odlo - bielizna techniczna - koszulka z technologią bezszwową - włókno Effect by ODLO - produkt pro-ekologiczny

 
 
Tylko w GÓRACH Nie przegap

Metodę Abałakowa powinien poznać każdy, kto chce eksplorować świat wspinaczki lodowej. W filmie Maciej Ciesielski demonstruje przygotowanie "Abałakowa" i omawia podstawowe cechy tej metody. Dzięki tej metodzie możemy zmontować solidne stanowisko zjazdowe na lodospadzie.

 
GÓRY Himalaizm

Pod K2 pogoda nie rozpieszcza naszych himalaistów. Ale jak widać humory dopisują:-)

 
SPRZĘT

The North Face Himalayan Suit pomoże członkom Zimowej Narodowej  Wyprawy na K2 w ekstremalnych warunkach, jakie napotkają przy próbie zdobycia zimą mierzącego 8611 m n.p.m. szczytu.

 

 
 
 
baner
 
 
 
 
 
 
baner
 
 
 
 
baner
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
baner
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com