facebook
 
baner
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
baner
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-05-27
 

8. Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

27 maja (sobota) w Dolinie Kobylańskiej po raz ósmy odbędzie się Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego. Zapraszamy na jedne z najbardziej znanych i lubianych towarzyskich zawodów wspinaczkowych organizowanych przez Klub Wysokogórski Kraków.


Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych imprez środowiska wspinaczkowego – 27 maja widzimy się po raz ósmy, tym razem w Dolinie Kobylańskiej.

 

 

Zabierzcie ze sobą partnera do liny, który sprawdzi waszą ósemkę, zabierzcie przyjaciół, którzy będą kibicować, no i  dobry humor, który może zastąpić dobrą  pogodę. Szczegóły dotyczące zapisów i samego wydarzenia publikowane będą  na bieżąco na naszej stronie internetowej www.mas.kw.krakow.pl oraz na profilu  facebookowym imprezy.

 

 

Już teraz możemy jednak zdradzić, że szykujemy dla Was kilka niespodzianek. Memoriał jest okazją nie tylko do sportowej rywalizacji, ale także, a może przede wszystkim do integracji środowiska wspinaczkowego i świetnej zabawy, stąd też jest to impreza dla wszystkich – bez względu na poziom sportowy i ilość spręża.

 

Do zobaczenia 27 maja w Dolinie Kobylańskiej! Mamy nadzieję, że znów spotkamy się w licznym gronie!

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
Kinga Pachura
 
2018-01-18
WYDARZENIA
 

Regatta Ultramaraton Babia Góra 2018

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-01-15
WYDARZENIA
 

IV edycja Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-01-11
WYDARZENIA
 

KOLOSY

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-12-18
WYDARZENIA
 

Garmin Winter Sports Festival 2018

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com