facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-01-20
 

6. Gry DryToolowe - informacje podstawowe

Świętokrzyski Klub Alpinistyczny wraz gminą Sitkówka­-Nowiny serdecznie zapraszają wszystkich miłośników zimowego wspinania na 6. edycję Gier DryToolowych o Kaziową Igłę, która obędzie się 24. stycznia 2015r.

Tradycyjnie celem nadrzędnym naszej imprezy jest spotkanie oraz integracja środowiska wspinaczkowego, wymiana doświadczeń oraz promowanie wspinania na dziabkach. W tym roku mamy cel dodatkowy – otwarcie i promocję  nowego rejonu drytoolowego, o wdzięcznej nazwie Das Beton, który znajduje się w podkieleckich Nowinach.  Znajdziecie go wpisując w mapach google słowa „sopro nowiny”, na prawo od znacznika.


W związku z tym, że nic tak nie służy integracji wspinaczkowej jak czynne wspinanie, planujemy go w tym roku wyjątkowo dużo. Przygotowanych zostanie 15 dróg o pełnym spektrum  trudności – od B0+ (ok. M5) do B5+ (ok. M9). Na nich wyłonimy najlepiej dysponowanych tego dnia wspinaczy, godnych nagrody głównej, czyli Kaziowej Igły – oczywiście w dwóch kategoriach: damskiej i męskiej. Zasady rywalizacji są banalnie proste – wspinamy się w formule flash od rana (9:30) do zmroku (16:30) i zbieramy punkty (odpowiadające trudnościom drogi). Liczyć się będą topy oraz zaznaczone gdzieniegdzie bonusy – kto zrobi najwięcej ten wygrywa

.

Zachęcamy uczestników do zaplanowania dwudniowego pobytu, gdyż po sobotniej części sportowej planujemy przenieść się na imprezę integracyjną do jednego z kieleckich lokali, a na niedzielę dalsze wspólne wspinanie. O ile aura pozwoli na Kadzielni, na wylanym lodospadzie. Istnieje możliwość noclegu w przystępnej cenie w kieleckim schronisku młodzieżowym (http://www.ssm-wedrownik.com.pl/?id=kontakt) lub w zdecydowanie bardziej spartańskich warunkach w klubowej bulderowni.


W najbliższych dniach zamieścimy formularz rejestracyjny oraz informacje dotyczące godziny startu imprezy, menu, wysokości wpisowego oraz szczegółów dojazdu.


Prosimy o powstrzymanie się z odwiedzinami rejonu do dnia imprezy i oficjalnego otwarcia – będziemy mieli możliwość  stworzenia równych szans rywalizacji dla uczestników. Ponadto cały czas trwają prace przygotowawcze – niecierpliwych i ciekawskich zapraszam do wirtualnych odwiedzin:Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com