facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-04-11
 

49. Rajd Beskid Niski 2013 już w maju

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie zaprasza do udziału w 49. edycji corocznego Rajdu Beskid Niski. Tradycyjnie wspólne wędrowanie odbędzie się podczas weekendu majowego po uroczych zakątkach polskich, słowackich i ukraińskich gór.
Ześrodkowanie – czyli spotkanie tras – w sobotę 4 maja w Polanach Surowicznych. W tym roku rajdowi przyświeca hasło „Beskid BEZ KITU!”.

Lubisz góry? Chcesz spróbować jak smakuje obiad z ogniska? Interesują cię ciekawe miejsca, o których trudno poczytać w zwykłym przewodniku turystycznym? Dołącz do dziesiątek górołazów przemierzających beskidzkie ścieżki podczas największej tego typu imprezy w Polsce! Do wyboru liczne trasy przygotowane przez wykwalifikowanych beskidzkich przewodników – dłuższe i krótsze, trudniejsze i łatwiejsze, namiotowe i chatkowo - stodołowe, piesze i rowerowe. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Punktem kulminacyjnym rajdu jest ześrodkowanie, kiedy to rajdowe trasy spotykają się w jednym miejscu – przy wielkim ognisku, dźwiękach gitary, grach i zabawach (z nagrodami!). Nie zabraknie też „wykonów” i polowej kuchni, której fantastyczny smak na długo pozostaje w pamięci. W tym roku dodatkowo kilka nowości, m.in. bieg lub marsz na orientację dla chętnych w dniu ześrodkowania, eskapebolska smycz dla każdego, naszywka rajdowa... a może i coś jeszcze!

Do udziału w imprezie zaproszeni są wszyscy
– bez względu na wiek, górskie doświadczenie czy liczbę znajomych na Facebooku Rajd to niezapomniana przygoda, gwarancja świetnej zabawy oraz znajomości na całe życie. Ten kto wie, jak wygląda Beskid wczesną wiosną, tego namawiać nie trzeba. Kto zaś nie wie, niech zobaczy na własne oczy, poczuje ten klimat i, bez kitu, będzie tam wracać do końca życia!

 

Zapisy i wszelkie informacje można znaleźć na stronie: www.bn.skpb.waw.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/rajdbeskidniski.

Rajd ma charakter niekomercyjny, a przewodnicy działają non profit, dlatego koszt wyjazdu będzie tak mały, jak to tylko możliwe. Beskid Niski będzie, bez kitu!

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com