facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-04-11
 

47. Rajd Beskid Niski czyli Retro Rajd

Nie przegap największej studenckiej imprezy w górach! Po raz 47. Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich z Warszawy zaprasza w weekend majowy w Beskid Niski, tym razem w stylu Retro.
Wykwalifikowani przewodnicy beskidzcy przygotowali ponad 10 tras przemierzających najpiękniejsze zakątki gór Polski, Słowacji oraz Ukrainy. Trasy różnią się długością, intensywnością, charakterem (piesze i namiotowe) i rodzajem noclegu (namiot, chatki, schroniska, stodoły). Ześrodkowanie Rajdu (zejście wszystkich tras) odbędzie się 2 maja w Radocynie (baza namiotowa).
Na ześrodkowaniu na uczestników czekać będzie: pyszny żurek przygotowany na ognisku, konkursy z nagrodami, ognisko i zabawa do białego rana, śpiewanki przy dźwiękach gitary oraz czołg – czyli taplanie się w błocie (dla najlepszych czołgistów przewidziano atrakcyjne nagrody).

Co roku w imprezie bierze udział pół tysiąca osób z całej Polski.

Retro Rajd to gwarancja niesamowitej atmosfery - dużo chodzenia, obiady na ognisku, spanie gdzie popadnie - a to wszystko za śmiesznie małe pieniądze (200-300 zł - zależy od trasy)

Zapisy mailowe u przewodników prowadzących trasy. Prosimy o szybkie zgłaszanie uczestnictwa – na niektórych trasach jest ograniczona liczba miejsc.

Lista i opis tras dostępne na stronie Rajdu: www.retrorajd.pl

Zapraszamy!

PS. Nie zapomnijcie zapakować flanelowej koszuli po tacie ;)
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2017-12-18
HYDEPARK
 

Kurtyka. Sztuka wolności

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-11-09
HYDEPARK
 

Ostatnia w koronie. Z archiwum Jerzego Kukuczki

Komentarze
0
 
 
Łukasz Kocewiak
 
2017-09-28
HYDEPARK
 

Aconcagua. W cieniu Śnieżnego Strażnika

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com