facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-07-23
 

4. Spotkania z Filmem Górskim - Weź udział w warsztatach

Zapraszamy na warsztaty filmowe, fotograficzne i dziennikarskie, które odbędą się w ramach tegorocznych 4. Spotkań z Filmem Górskim (5-14 września).

Zapraszamy na warsztaty filmowe, fotograficzne i dziennikarskie, które odbędą się w ramach tegorocznych 4. Spotkań z Filmem Górskim (5-14 września). Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych fachowców z Polski i z zagranicy: Alessandro Anderloniego, Tullio Bernabei, Wojciecha Anuszczaka, Marka Arcimowicza i Krystynę Kurczab-Redlich.

Warsztaty Filmu Górskiego
odbędą się w dniach 7-14 września na Kalatówkach. Zajęcia będą prowadzone w formie warsztatów przez doświadczonych włoskich filmowców Alessandro Anderloniego i Tullio Bernabei oraz montażystę Wojciecha Anuszczaka. Tematem warsztatów będzie ukazanie aspektów życia społeczności zakonu braci albertynów z klasztoru na Kalatówkach. Zajęcia zaowocują etiudą filmową, którą uczestnicy warsztatów przygotują na zakończenie festiwalu. Maksymalna ilość uczestników: 7 osób, koszt: 500 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 lipca. Koordynator: Gabriela Kuhn: gabi@spotkania.zakopane.pl.

Warsztaty Fotografii Górskiej odbędą się w dniach 11-14 września, a poprowadzi je fotograf National Geographic Marek Arcimowicz. Oprócz ogólnodostępnych zajęć teoretycznych (koszt wykładu 20 zł), które odbywać się będą w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym Tatrzańskiego Parku Narodowego, zaplanowaliśmy także całodniowy plener fotograficzny w Dolinie Pięciu Stawów Polskich. Maksymalna ilość uczestników pleneru: 10 osób, koszt: 250 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 sierpnia. Koordynator: Michał Kowalski: michal@spotkania.zakopane.pl.


Fot. Sebastian Romankiewicz: Marek Arcimowicz przy pracyWarsztaty Reportażu Zamienić słowo w obraz odbędą się w dniach 11-13 września i będą powiązane z blokiem Prawa Człowieka w Górach, poświęconym w tym roku Czeczenii. Uczestnicy zajęć podpatrywać będą świat wybitnej reportażystki Krystyny Kurczab-Redlich, która opowie o tym, co jest niezbędne w pracy reportera. Warsztaty odbywać się będą w Miejskiej Galerii Sztuki. Maksymalna ilość uczestników: 25 osób, koszt: 75 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń: 8 sierpnia. Koordynator: Małgorzata Majewska: mm@artpartner.pl.

Więcej informacji o warsztatach, programy, sylwetki prowadzących i formularze zgłoszeniowe znaleźć można na stronie www.spotkania.zakopane.pl w zakładce Warsztaty. Uczestnicy wszystkich warsztatów dostaną bezpłatne karnety na 4. Spotkania z Filmem Górskim.

2008-07-23

(kg)
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com