facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-03-20
 

35-lecie Halnego z Poznania

W przyszłym tygodniu, 23-27 marca 2009 Klub Nasz "Halny" będzie świętował swoje 35 urodziny! Dla uczczenia tego pięknego jubileuszu zapraszamy Was na wiele związanych z tym imprez...
W pierwszy dzień (a będzie to poniedziałek) startujemy z pokazem slajdów z najlepszych Halniackich wypraw. I to nie tylko tych z ostatnich 10 lat, ale tych sprzed 30 również.

A o tym, jak wiele jest pomysłów na podróżowanie, dowiemy się już drugiego dnia. Anna Grebieniow przygotowała dla nas pokaz: "Żaglowcem przez pustynię Gobi". Nie wierzycie, że można? Przekonajcie się sami.

Trzeci dzień - półmetek, to spotkanie z Leszkiem Cichym - podróżnikiem oczywiście, ale nie takim przeciętnym. Zdobywca Korony Ziemi, Mount Everestu pokaże zdjęcia, filmy i poopowiada o swoich przygodach i doświadczeniach.

Nie zabraknie też muzyki górskiej. Czwartek to dzień k o n c e r t o w y !!! Swoje utwory zagra "Dom o Zielonych Progach" - współtwórca projektu "W górach jest wszystko co kocham". Zaśpiewa, zagra, zauroczy. Przyjdźcie, sami zobaczycie, że było warto.

No i piątek. Po takim tygodniu, nic tylko usiąść wygodnie i obejrzeć dobry film. Będzie ku temu okazja. Klub "Halny" tego dnia zaprasza na projekcję filmów górskich. "Himalaya - dzieciństwo wodza" i "Czekając na Joe". Nie zastanawiajcie się, który lepszy...warto zobaczyć oba.

Hmm... teraz nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu zachęcić Was do udziału...
we wszystkim, w czym się da :)

Miejsce i szczegółowy plan wszystkich imprez na stronie: http://www.halny.org/pl/XXXV/
Do zobaczenia na szlaku...

Akademicki Klub Górski „Halny” Poznań

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com