facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-03-07
 

15 LAT Z TKN WAGABUNDA

Już od 15 lat Turystyczne Koło Naukowe "Wagabunda" zrzesza studentów oraz absolwentów prawie wszystkich uczelni krakowskich - podróżników, pasjonatów i marzycieli. To co nas wyróżnia to wielka pasja do podróży oraz poznawania świata takiego, jaki istnieje poza uczęszczanymi szlakami, zamieszkanego przez niezwykłych ludzi o ciekawych kulturach i zwyczajach.

 

Jubileuszowy miesiąc marzec wypełniony będzie spotkaniami z wyjątkowymi podróżnikami, na które serdecznie Was zapraszamy.

5 marca - 19:00

Z prywatną wizytą u św. Tomasza…

Cykl spotkań rozpocznie Tomasz Cienkus, który zabierze nas do zagubionego na Atlantyku, drugiego najmniejszego państwa Afryki - Wysp Św. Tomasza i Książęcej.

12 marca - 19:00

Tam, gdzie Bogowie grywają w szachy, czyli filiżanka kawy na Dachu Afryki

Minęło już 15 lat, dlatego też proponujemy Wam podroż w czasie - pokaz slajdów analogowych. Naszym gościem będzie Zbyszek Borys - wielokrotny gość wtorkowych pokazów ,doświadczony podróżnik, dziennikarz.

18 - 22 marca - 18:00

10 lat Trzech Żywiołów – przegląd najlepszych pokazów i filmów
 

Trzy Żywioły też obchodzą urodziny! Dobry powód, by połączyć siły i wspólnie świętować. Przez 5 dni będziemy prezentować najlepsze pokazy i filmy nagrodzone "Czwartym Żywiołem", czyli docenione przez Was, widzów. Więcej szczegółów na stronie: http://3zywioly.pl/3zywioly/nowosci-klubowe/10-lat-trzech-zywiolow-przeglad-najlepszych-pokazow-i-filmow/
 

26 marca - 19:00
 

Superbalance, nowa polska droga na Ziemi Baffina.

Wśród urodziowych pokazów TKN „Wagabunda” nie mogło zabraknąć spotkania z górami. Slajdowisko o wspinaczce na Ziemi Baffina zaprezentuje Marcin Tomaszewski – autor projektu 4 Żywioły
 

A skoro urodziny to muszą być prezenty! Przez cały miesiąc będzie można zdobyć wiele interesujących nagród.

Bieżące informacje znajdziecie na stronie http://wagabunda.krakow.pl/ oraz https://www.facebook.com/TKN.Wagabunda

Slajdowiska odbywać się będą w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy serdecznie
Wstęp wolny
Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda”

www.wagabunda.krakow.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com