facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

11-letni Kostek Sobański prowadzi La sombra del viento 8a

Jedenastoletni Kostek Sobański (CW Murall, KW Warszawa), we wtorek 11.08, poprowadził w Margalef swoje pierwsze 8a La sombra del viento w sektorze Raco de la Finestra.

Sukces na tej drodze był zwieńczeniem bardzo udanego wyjazdu wakacyjnego, w trakcie którego Kostek wspinał się głównie z nastawieniem na OS i szybkie RP.  Do swojego kapownika udało mu się jeszcze dopisać Corporacio antiestetica 7c zrobione w trzeciej próbie, dwie drogi pokonane OS za 7b - Tropicana oraz Sabore di mare, cztery 7a OS i mnóstwo łatwiejszych dróg.Kostek Sobański na La sombra del viento 8aNajwięcej czasu poświęcił Kostek oczywiście na pokonanie La sombra del viento, które padło w dziewiątej próbie czwartego przedpołudnia prób. Z przejścia udało się złożyć taki filmik:

 

W rodzinie Sobańskich nie tylko Kostek wykazuje nieprzeciętny talent. Młodszy z braci, zaledwie siedmioletni Staś, dwa tygodnie po swoich urodzinach poprowadził w trzeciej próbie swoje pierwsze 6b – La penya de l'espardenya.Staś SobańskiUrobek wakacyjnego wyjazdu:

La sombra del viento 8a RP
Corporació antiestetica 7c RP
Tropicana 7b OS
Sabore di mare 7b OS
Amb pal no dona pal 7b RP
Pitus i flautes 7b RP
Draculin 7a+ RP
Chaci qui chapi 7a OS
Pedopulsion 7a OS
Que pasa neng? 7a OS
Beta de boira 7a OS
osiem dróg  6c i 6c+ OSKostek chciałby podziękować za pomoc i wsparcie:Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Kinga
 
2024-07-03
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Black Diamond przedstawia – Doubloons

Komentuj 0
Kinga
 
2024-06-19
GÓRY
 

Nie byłoby Haliny, gdyby nie Tatry

Komentuj 0
Kinga
 
2024-06-14
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Piętnasty Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego już za Nami!

Komentuj 0
Kinga
 
2024-04-24
GÓRY
 

Ewoucja w zimowym sprzęcie

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com