facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-12-01
 

11. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów (20-22 marca, Gdynia)

Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów odbędą się  w dniach 20-22 marca w nowej sali widowiskowo-sportowej w Gdyni.


11. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów
10. edycja Nagrody Kolosy
Gdynia, 20-22 marca 2009 r.
Hala Sportowo-Widowiskowa
ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia
Wstęp wolny

Przed wieloma laty, po pierwszej edycji Kolosów, pewien człowiek zajmujący się turystyką w jednym z największych polskich portali, w trakcie rozmowy powiedział mi tak: "W przyszłości widzę tę imprezę na wielkim stadionie!". Uznałem wtedy, że chyba zwariował, bo wydawało mi się, że byłby to przejaw megalomanii, niepotrzebnego rozdęcia i prosta droga do utraty, tak cennego na Kolosach klimatu. Ale dzisiaj, gdy ludzi z całego kraju, a także Polaków z zagranicy, którzy przybywają na Kolosy, jest z roku na rok więcej, a nam, wraz z miastem Gdynia, coraz trudniej wszystkich pomieścić, już tak nie myślę. Teraz wiem, że to jednak możliwe. Klimat tworzą przecież nie budynki, a ludzie i sztuka polega na tym, by umieć zgromadzić ich w jednym czasie i miejscu.

Nadeszła pora próby. To od Was zależy, czy uda nam się w nowym, wielkim obiekcie, zachować ten klimat, z którego słyną Kolosy. Możliwości, jakie stwarza nam miasto Gdynia, udostępniając - wraz z zapleczem logistycznym - tak duży kompleks, są praktycznie nieograniczone. Tym razem mamy miejsce na kilka wystaw fotograficznych i na stoiska promocyjno-handlowe. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają pomysł, jak wypełnić tę wielką formę ciekawą treścią.

Do zobaczenia w Gdyni!

Janusz Janowski
www.kolosy.pl 

2008-12-01

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com