facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-10-01
 

11. Explorers Festival

W dniach od 18 do 22 listopada 2009 r. w Łodzi (w Sali Widowiskowej PŁ) odbędzie się kolejna edycja Explorers Festival, na którą zjadą światowe indywidualności alpinizmu, eksploracji, sportu, przygody i filmu!
Wzorem lat ubiegłych, tak i w czasie trwania tegorocznego, łódzkiego festiwalu, nie zabraknie spotkań z ikonami światowej eksploracji czy pokazów filmów o tejże tematyce, jak również koncertów, konkursów, zawodów oraz paneli dyskusyjnych. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy dzień festiwalu był wypełniony atrakcjami i pozwalał przybyłym jedynie na krótkie chwile wytchnienia.

Z punktu widzenia czytelników GÓR, na szczególną uwagę zasługują zaplanowane spotkania ze Stephenem Kochem, Simone Origone czy Józefem Nyką oraz Andrzejem Paczkowskim. Istotnym punktem programu mają być również akcenty związane z wybitnym polskim himalaistą - Jerzym Kukuczką.

Podobnie jak w zeszłym roku miłośnicy wspinaczki będą mogli spróbować swoich sił w
biciu rekordu świata w szybkości wejścia na wysokość Everestu ustanowionego właśnie w roku ubiegłym, natomiast melomanów z pewnością usatysfakcjonuje impreza zatytułowana Adventure & Music Meeting.

Szczegółowy program festiwalu oraz wszelkie inne informacje dotyczące imprezy, dostępne są pod adresem www.festiwalgor.pl/

Źródło: www.festiwalgor.pl/
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com