facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-03-31
 

10-lecie 8a.pl na rynku outdoorowym

8a.pl obchodzi właśnie 10. urodziny i z  tej okazji przygotowało dla swoich klientów atrakcyjną akcję promocyjną.

Od początku istnienia 8a.pl dostarczyło miłośnikom outdooru ok. 700.000 produktów, 120 czołowych marek. Dziś na wirtualnych półkach sklepu mieści się już 5100 sprawdzonych produktów. Wszystko dzięki temu, że 8a.pl to nie tylko sklep, ale zespół pasjonatów, którzy rozumieją potrzeby odbiorców i wiedzą, co przydaje się podczas wspinaczki czy górskiej wędrówki.Od 10 lat sklep skupia się na nieustannym poszerzaniu i udoskonalaniu oferty, odpowiadającej rosnącym potrzebom miłośników outdooru. 8a.pl za cel stawia sobie dostarczanie wyłącznie produktów sprawdzonych, bezpiecznych i komfortowych. Oferta ma być skierowana zarówno do wymagającego pasjonata gór, jak i weekendowego turysty.

Największym wyróżnieniem dla 8a.pl są jednak zbudowane przez lata: zaufanie i sympatia klientów. To z myślą o nich 8a.pl dołączyło do elitarnego grona Summit Series Specialist Dealers, gdzie na autoryzację mogą liczyć tylko sklepy ze specjalistyczną ofertą produktów dla osób czynnie uprawiających wspinaczkę. To także potwierdzenie kwalifikacji zespołu sprzedawców, który umożliwia fachowy dobór sprzętu.

 

10 lat temu pierwsze zamówienia wpisywano do zeszytu w kratkę. Dzisiaj 8a.pl umożliwia swoim użytkownikom dostęp do sklepu przez urządzenia mobilne, porównywanie cen z tymi w sklepach stacjonarnych, a także dokonywanie zakupów on-line za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.

 

Z okazji 10-lecia sklep 8a.pl dla swoich klientów przygotował rabaty do -40% na określone produkty. Co trzy dni mogą oni odkrywać kolejne kawałki urodzinowego tortu, pod którym kryją się wyjątkowe promocje dedykowane poszczególnym markom (http://8a.pl/10urodziny, http://8a.pl/10lat).

 

 


Źródło: www.ceneria.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com