facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-12-11
 

KFG – krótkie podsumowanie i zwycięzcy w konkursach!

Kolejny Krakowski Festiwal Górski już za nami. Nie znamy jeszcze oficjalnych statystyk, ale sądząc po liczbie osób, które przewinęły się podczas trzech dni festiwalu – mieliśmy dobry punkt obserwacyjny :) – i ogromnym zainteresowaniu, jakim cieszyło się nasze stoisko, zaryzykujemy stwierdzenie, że w tym roku frekwencja była rekordowa.

Na szersze podsumowanie X KFG przyjdzie jeszcze pora, tymczasem chcieliśmy Wam bardzo podziękować za obecność na naszym GÓR-skim stoisku, wszystkie dobre i ciepłe słowa, które usłyszeliśmy, setki rozmów i uśmiechów. Takie spotkania to dla nas okazja na podładowanie nadwyrężonych już nieco pod koniec roku akumulatorów i prawdziwy zastrzyk energii i motywacji do dalszej pracy – żeby GÓRY były pismem na miarę Waszych potrzeb i naszych aspiracji. Dziękujemy także za cenne wskazówki przekazane w ankietach. Zgodnie z obietnicą, wśród osób, które je wypełniły, rozlosowaliśmy nagrody, które otrzymują:

– plecak: magway1331@gmail.com

– koszulka: aga.j.zielonka@gmail.com

Cieszymy się również z zainteresowania, z jakim spotkała się nasza festiwalowa oferta: trafiły do was dziesiątki książek, koszulek i plecaków, a także setki najnowszych i archiwalnych GÓR – te cieszyły się takim powodzeniem, że nasze redakcyjne żelazne rezerwy mocno stopniały :).

Miło nam, że przygotowane na festiwal konkursy spotkały się z tak dużym odzewem. Spośród kilkuset kuponów wrzuconych do naszej GÓR-skiej urny wylosowaliśmy zwycięzców:

– film bulderowy „Northern Beats” Bernda Zangerla: Ariel Papuga

– koszulka: Michał Dzianach

– plecak: Darek Rutka

– książka „100 porad GÓR”: Bartosz Bajer

Łakomym kąskiem był także z pewnością konkurs facebookowy. W ciągu trzech dni przybyło nam sporo „lajków”. Wśród osób, które nas polubiły również rozlosowaliśmy nagrody.

Główną – wspinaczkę z Maćkiem Ciesieskim przewodnikiem IVBV, doskonałym wspinaczem, redaktorem GÓR – zdobyła: Justyna Podgórska

Pozostałe nagrody wylosowali:

– plecak RMD: Olga Zarzycka

– roczna prenumerata GÓR: Barbara Kołowajtys

 

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia za rok. A najbliższa okazja na spotkanie już w marcu w Gdyni, podczas Kolosów.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com