facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-02-20
 

Atomic Redster XT: Narty na trasę z zawodniczym zacięciem

Mimo, że na świecie pojawia się coraz więcej odmian narciarstwa, większość pasjonatów tego sportu wciąż pozostaje przy jeździe po trasie. Grupa ta stale szuka sprzętu, który sprawi, że ich narciarskie przeżycia będą przyjemniejsze i jeszcze bardziej ekscytujące. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi model nart Atomic Redster XT.


REDSTER XT: KONTYNUACJA SUKCESU

Redstery XT były ogromnym hitem w sezonie 2015/16. Są to narty wspomagane technologią race, ale wykonane bardziej w stylu all-mountain. Ich wygląd również przypomina w większym stopniu nartę uniwersalną niż zawodniczą. Jest to idealny wybór dla narciarzy poszukujących dużej wydajności technologicznej, jednak nie trenujących wyczynowo.

 

XT, CZYLI IDEALNE POŁĄCZENIE SLALOMU I GIGANTA

Nazwa modelu XT stanowi skrót od angielskiego „Cross Turn”. Oznacza to, że Redstery XT oferują szerokie możliwości, łącząc w sobie technologię nart gigantowych i slalomowych. Jest to możliwe dzięki uniwersalnemu promieniowi – ich taliowanie pozwala na zwinne wykonywanie krótkich skrętów, jak i długich łuków, bez konieczności wpinania się w inną parę desek.

 

 

 

STABILNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI KONTSTRUKCJI

Poza tym genialnym połączeniem dwóch rodzajów nart, Redstery XT mogą się pochwalić wysokiej jakości konstrukcją. Drewniany rdzeń Power Woodcore gwarantuje stabilność i tłumienie wibracji. Tytanowe warstwy zapewniają amortyzację i wygięcie narty w skręcie, co z kolei daje wspaniałe trzymanie. Technologia Race Rocker ułatwia inicjację skrętu i zapobiega łapaniu krawędzi. Wszystko to dla zwiększenia bezpieczeństwa przy dużych prędkościach.  

JEDNA KATEGORIA, TRZY RODZAJE NART

W kategorii nart Redtser XT wyróżniamy trzy modele:

 

Redster Doubledeck 3.0 XT – topowy model tej kategorii. Wyposażony we wszystkie elementy technologii Redster, takie jak antypoślizgowa górna warstwa narty dla lepszej amortyzacji i wzmocnienia stabilności czy Race Interface – specjalna płyta pod wiązaniem, zaczerpnięta z zestawów zawodników Pucharu Świata. But jest więc bliżej śniegu, co zapewnia precyzyjne sterowanie i maksymalne trzymanie krawędzi na twardej nawierzchni. 

 

Redster XTi – jakościowe połączenie narty slalomowej i gigantowej.

 

Redster XT – przyjemne i łatwe w użytkowaniu wprowadzenie do rodziny Redster.

 

#weareskiing

 

Narty Redster XT będzie można sprawdzić podczas testów sprzętu Atomica i Salomona w czasie weekendowych eventów Radia Zet „Start do Nart”. Odbędą się one w polskich ośrodkach narciarskich w następujących terminach:

- 20.01 – 22.01 w Czarnej Górze,

- 27.01 – 29.01 w Karpaczu,

- 03.02 – 05.02 w Białce Tatrzańskiej,

- 10.02 – 12.02 w Zieleńcu,

- 17.02 – 19.02 w Ustrzykach Dolnych,

- 24.02 – 26.02 w Szczyrku.

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://www.testynart.pl/ oraz na Facebooku Atomic Skiing i Salomon. Zapraszamy do śledzenia!

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-09-18
SPRZĘT
 

Columbia przedstawia Facet 75 Alpha Outdry

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-04-29
SPRZĘT
 

Buty marki CMP w sklepie AktywnyTurysta.pl

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
Goryonline
 
2023-03-27
SPRZĘT
 

Jak ubrać się w góry wiosną?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-15
SPRZĘT
 

LIFA Infinity Pro - wodoodporność. Na zawsze

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com