facebook
 
baner
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
baner
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-03-16
 

The North Face Apex Flex GTX

The North Face Apex Flex GTX łączy najlepsze parametry ochronne kurtek technicznych z komfortem kojarzonym dotychczas jedynie z miękkimi bawełnianymi bluzami. To pierwszy tego typu produkt na rynku, który nie daje się zamknąć w ramach, wyznaczanych przez tradycyjne kategorie odzieży przeznaczonej dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu.


The North Face Apex Flex GTX zapewnia pełną swobodę ruchów, dzięki zastosowaniu miękkiego i rozciągliwego materiału. Połączony on został z membraną GORE-TEX gwarantującą ochronę przed deszczem i odprowadzenie na zewnątrz pary wodnej, powstającej w czasie intensywnego wysiłku fizycznego.

 

 

 

„The North Face Apex Flex GTX® nie jest zwykłą kurtką przeciwdeszczową, ani też softshellem. Jest to w gruncie rzeczy produkt z zupełnie nowej kategorii. Najlepsza ochrona przed deszczem i maksymalna oddychalność pozwala iść dalej, kiedy inni muszą szukać schronienia. Bez względu na to, czy jest to wspinaczka w słońcu, wędrówka w deszczu, czy też rozkładanie namiotu przy silnym wietrze - Apex Flex GTX będzie najlepszym rozwiązaniem." - tłumaczy Darren Cookson, Wiceprezes ds. produktu w The North Face® EMEA.KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2017-03-20
SPRZĘT
 

Bielizna termoaktywna

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-03-07
SPRZĘT
 

Raki Vampire Mixte / Simond

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-03-03
SPRZĘT
 

Test plecaka Upslope 35 / Thule

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-02-21
SPRZĘT
 

Jakie buty po nartach?

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2017 Goryonline.com