nowy numer GÓR

szukaj

Nasz kanał RSS
2016-08-16

Regatta - ogłoszenie o pracę w sklepach firmowych

Poszukiwani są sprzedawcy do sklepów firmowych Regatta, 11 punktów w całej Polsce. Możliwość rozwoju i atrakcyjny system premiowy.

Regatta Polska poszukuje sprzedawców do swoich sklepów firmowych.

Regatta to popularna, brytyjska marka produkująca odzież outdoorową. W swojej ofercie posiada produkty dla całej rodziny: kurtki, spodnie, bluzy, buty oraz akcesoria i sprzęt kempingowy.

Miejsce pracy: Warszawa (Annopol i Ursus), Wrocław, Gdańsk, Kraków, Modlniczka k. Krakowa, Luboń k. Poznania, Rzgów k. Łodzi, Szczecin, Białystok, Sosnowiec.

Twoje zadania będą obejmowały:
- obsługę klienta, prezentowanie i doradzanie w wyborze produktów
- dbanie o wysoką jakość ekspozycji i dostępność produktów
- promocję produktów w sklepie
- obsługę kasy fiskalnej
- rozpatrywanie zwrotu towarów przez klientów

Oczekujemy:
- że jesteś pasjonatem/tką sportu i chcesz się swoją pasją dzielić z innymi
- jesteś dynamiczny/a i uprzejmy/a
- masz pozytywne nastawienie do ludzi oraz umiejętność słuchania i rozmowy z klientem

Oferujemy:
- możliwość rozwoju, nowe doświadczenia i wrażenia
- sportową i koleżeńską atmosferę pracy
- szkolenia produktowe
- atrakcyjny system premiowy naliczany do miesięcznego wynagrodzenia

Zainteresowanych rekrutacją prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@regatta.com.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl

Kinga

2024-03-14
BIZNES

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0

Kinga

2024-03-13
BIZNES

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0

Kinga