facebook
 
baner
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
baner
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-02-20
 

Nowa era dopasowania Gogle Salomon XT ONE

Gdy Salomon wprowadzał na rynek gogle swojej produkcji, skupiono się przede wszystkim na tworzeniu ulepszeń technicznych, które uczyniłyby jazdę na nartach jeszcze przyjemniejszą. Podczas gdy pierwsze gogle zapewniły poszerzenie pola widzenia i mniejsze parowanie, nowe XT ONE dają początek nowej erze pod względem dopasowania.


KOMFORTOWO DOPASOWANE 

W modelu XT One zastosowano technologię Custom-ID Fit, czyli trzyczęściową ramkę, automatycznie dostosowującą się do kształtu twarzy. Każdy narciarz może więc liczyć na unikalne dopasowanie gogli z precyzją w każdym detalu. Dopełnieniem ramki jest warstwa pianki z materiału Advanced Skin ActiveDry, który zapewnia poczucie komfortu na skórze. 

 

Z CUSTOM-ID FIT DO TWARZY KAŻDEMU

Jak wyjaśnia Anne Dupre, Product Line Manager dla gogli Salomona: „Custom-ID FIT oznacza, że gogle dopasowują się dokładnie do kształtu twarzy, a warstwy pianki o różnej gęstości czynią je jeszcze wygodniejszymi. Naszym bezpośrednim celem było stworzenie gogli tak komfortowych, żeby były niezauważalne podczas jazdy na nartach. I dzięki technologii Custom-ID FIT udało się w pełni osiągnąć ten cel”.

 

KLASYCZNA KONSTRUKCJA

XT ONE wciąż posiadają cienką konstrukcję ramy Salomona dla maksymalnego pola widzenia. Ten oryginalny projekt jest obecnie stosowany przez praktycznie wszystkich producentów gogli. A XT ONE wykorzystuje SILS (Salomon’s Innovative Lens Solution), czyli innowacyjny patent szkieł zapewniających właściwy odcień widoczności i rozwiązania przeciwmgielne na każde warunki. 

 

#timetoplay

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2017-03-27
SPRZĘT
 

Atomic Backland: jedna kategoria, moc możliwości

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2017-03-20
SPRZĘT
 

Bielizna termoaktywna

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-03-16
SPRZĘT
 

The North Face Apex Flex GTX

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-03-07
SPRZĘT
 

Raki Vampire Mixte / Simond

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2017 Goryonline.com