facebook
 
baner
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
baner
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

GÓRY Na Kolosach

Zapraszamy na stoisko GÓR podczas festiwalu Kolosy. Już w najbliższy weekend (10-12 marca) spotkamy się nad morzem –  z dala od gór, za to w górskich klimatach, czyli na podróżniczym festiwalu Kolosy.

Po autograf Krzyśka Wielickiego tylko do nas!

 

W sobotni wieczór, w tak zwanym prajmtajmie (19:30) GÓRY ukażą się szerszej widowni, podczas benefisu z okazji 25-lecia… Już mamy tremę ;). Na scenie swoimi anegdotami, związanymi ze współpracą z Magazynem, dzielić się będą wspinaczkowe sławy, między innymi Krzysztof Wielicki, Ryszard Pawłowski, Marcin Yeti Tomaszewski, Kuba Radziejowski, Bogusław Kowalski, Maciej Ciesielski i wielu innych.

 

Zawsze odwiedzają nas czołowi wertykalni wymiatacze - na zdjęciu Jacek Matuszek i Łukasz Dudek.

 

Podczas benefisu zostaną też ogłoszone wyniki plebiscytu na najlepszą okładkę GÓR – swoje typy możecie wskazywać do 10 marca, zachęcamy więc do wzięcia udziału w głosowaniu (Plebiscyt). Benefis dostarczy też wielu niespodzianek, pewnie będą i takie, których nawet się nie spodziewamy, może więc być zaskakująco i ekscytująco… wszystko na żywo ;).

 

Tym razem Yetiego nie będzie w Gdyni, bo walczy na Ziemi Baffina. Ale z pewnością będzie z nami duchem i w postaci podpisanej przez siebie książki #Yeti40!

 

Na Kolosach tradycyjnie będzie stoisko wydawnictwa GÓRY, na którym swoje książki będą podpisywali znani autorzy, znajdziecie też na nim nowości wydawnicze (www.ksiazkigor.pl) i nieco fajnych ciuchów na wiosnę (www.alboto.pl), wszystko w festiwalowej cenie. Jeśli więc w najbliższy weekend chcecie wybrać się nad morze, nasze morze, to zapraszamy na stoisko GÓR na Kolosach.

 

Krzysztof Wielicki - tylko na stoisku GÓR!

 

 

Nowe gadżety firmowe zadebiutują w czasie Kolosów
Zapraszamy na nasze stoisko w czasie trwania festiwalu, przygotowaliśmy z tej okazji wyjątkowe ceny na cały asortyment. Do zobaczenia :)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Loop.4
Kolosy są w marcu nie lutym!!!!! Drugie zdanie do poprawki ;) L

Goryonline
 
2017-09-21
Tylko w GÓRACH
 

GÓRY na XXII Festiwalu Górskim w Lądku Zdroju

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-09-21
Tylko w GÓRACH
 

XXII Festiwal Górski – co warto wiedzieć

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2017-09-13
Tylko w GÓRACH
 

John Porter – w Lądku już dziś!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-09-10
Tylko w GÓRACH
 

Patxi Usobiaga – w sobotę na Festiwalu Górskim

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2017 Goryonline.com